+48 91 469 30 58

Biomateriały Gdańsk

Biomateriały dla stomatologii, ortopedii i chirurgii dla placówek medycznych z Gdańska i okolic oferowane przez naszą firmę to szeroka gama preparatów obejmująca między innymi substytuty kości (gruz kostny, granulat kostny) oraz matryce do regeneracji skóry. W ciągłej sprzedaży oferujemy materiały kościozastępcze i matryce uznanych na rynku francuskich firm SBM (Science & BioMaterials) i SYMATESE.

Nasza hurtownia oferuje biomateriały, których wybór był szeroko konsultowany ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny co pozwoliło na przygotowanie wachlarza wysokiej jakości produktów do augmentacji kości, i regeneracji skóry.

Kolagenowy substytut kości

Biomateriały Gdańsk - kolagenowy substytut kości

Wyprodukowany przez francuską firmę SYMATESE preparat Collapat II, oparty na kolagenie i hydroksyapatycie, jest hemostatycznym materiałem kościozastępczym w postaci gąbki. Jego skład chemiczny zbliżony jest do naturalnej kości. Zbudowany jest z matrycy kolagenowej, która jest wprowadzona w krystaliczny granulat hydroksyapatytu. Dzięki wyjątkowej plastyczności wypełnianie nim ubytków kości jest niezwykle łatwe, szczególnie po nawilżeniu antybiotykiem lub roztworem soli fizjologicznej.

Syntetyczny substytut kości

Biomateriały Gdańsk - syntetyczny substytut kości

Francuska firma SBM (Science & BioMaterials) to europejski pionier w tworzeniu syntetycznych implantów kości. Nasza hurtownia oferuje preparaty BIO-1 na bazie czystego β-TCP do rekonstrukcji i gojenia kości w postaci:

Matryca do regeneracji skóry

Biomateriały Gdańsk - matryca do regeneracji skóry

Substytut skóry NEVELIA opracowany przez firmę SYMATESE to dwuwarstwowy biomateriał w postaci porowatej trójwymiarowej matrycy ze stabilizowanego kolagenu pochodzenia bydlęcego typu I. Opracowany dla skutecznej i efektywnej odbudowy skóry preparat NEVELIA sprawdzi się wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi leczenie nowotworów skóry, głębokich oparzeń, ran chronicznych oraz w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej i traumatologii.

Biomateriały w ofercie naszej firmy

Podmioty medyczne z rejonu miasta Gdańsk i województwa pomorskiego zachęcamy do zakupu naszych preparatów, które posiadają certyfikaty CE i DOC i są wpisane są do rejestru wyrobów medycznych w Polsce. To pozwala na ich stosowanie w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Oferujemy przystępne ceny na preparaty o wysokiej jakości. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi i magazynowi zlokalizowanemu w Polsce możemy realizować zamówienia w ciągu 24 godzin.