+48 91 469 30 58

Kolagenowy substytut kości


GRUPA SYMATESE jest znana z jakości swoich technologii wśród wiodących firm w branży medycznej i kosmetycznej. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie francuskiej firmy SYMATESE w dziedzinie ekstrakcji i transformacji kolagenu, jak również naukowe podejście do prac rozwojowych i procesu produkcji pozwoliło na opracowanie i wyprodukowanie skutecznych wyrobów i komponentów medycznych na bazie kolagenu, takich jak substytuty kości, substytuty skóry, czy opatrunki hemostatyczne.

Ekstrakcja i oczyszczanie kolagenu są kluczowe dla jakości implantu i gwarantują jakość kolagenu oraz bezpieczeństwo produktu. Bezpieczny produkt powstaje dzięki wykorzystaniu skór cielęcych ze zwierząt młodszych niż 6 miesięcy, pochodzących z bezpiecznych regionów. Bezpieczeństwo wirusowe i BSE jest zapewnione dzięki selekcji źródeł i szeregu procesów inaktywacji chemicznej.

SYMATESE jest certyfikowany zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 13485 i posiada status zakładu farmaceutycznego, który gwarantuje stałą kontrolę jakości i wydajności swoich produktów.

Collapat II«powrót